Pokoje-Pokoj Deluxe

Orea Resort Horizont

Pokoj Deluxe

Pokoje „Deluxe“ jsou zrekonstruované v moderním stylu a k jejich standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. V pokoji o velikosti 18 m je možná 1 přistýlka pro dospělou osobu nebo dítě. K dispozici je kvalitní kosmetika, lednička, trezor, kávový a čajový set. Parkování a Wi-Fi je též zdarma. Do wellness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin.

Pokoj Executive s výhledem

Pokoje „Executive s výhledem“ jsou zrekonstruované v moderním stylu a k jejich standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Mají velikost 20 m2, balkon a lze do nich přiobjednat 1 přistýlku. K dispozici je chladnička, trezor, kávový a čajový set a minerální voda zdarma. Parkování a Wi-Fi připojení je také zdarma. Do wellness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin. V průběhu celého pobytu budete mít na pokoji župan k zapůjčení zdarma.

Rodinné Apartmá Deluxe

„Rodinná apartmá Deluxe“ jsou rekonstruovaná v moderním stylu a k jejich základnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Mají velikost 42 m2 a jsou určeny pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. K dispozici máte zdarma chladničku, trezor, čajový a kávový set, parkování a Wi-Fi. Při příjezdu dostanete čokoládové pralinky a minerální vodu. Do pool a fitness centra máte denně volný vstup od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin. V průběhu pobytu máte župan k zapůjčení zdarma.

Exclusive Pokoj

Pokoj „Exclusive“ s vlastní infrasaunou se nachází v nejvyšším patře Orea Resortu Horizont a nabízí nádherný výhled na nejvyšší vrchol Šumavy, Velký Javor a okolní hory. Pokoj o velikosti 31m2 disponuje prostornou koupelnou a dvěma umyvadly je ideální až pro tři dospělé osoby. K dispozici máte televizi se satelitními programy a zdarma chladničku, trezor, čajový a kávový set, parkování a Wi-Fi. Do bazénu a fitness centra máte denně volný vstup od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin. V průběhu pobytu máte župan k zapůjčení zdarma.

Pokoj lze uzavřením chodby spojit s vedlejším Rodinným apartmá Deluxe a vznikne příjemný prostor až pro čtyři dospělé a čtyři děti.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking