Pokoje-Pokoj Deluxe

Orea Resort Horizont
close
 

Pokoj Deluxe

Pokoje „Deluxe“ jsou zrekonstruované v moderním stylu a k jejich standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. V pokoji o velikosti 22 m2 je možná 1 přistýlka pro dospělou osobu nebo dítě. K dispozici je kvalitní kosmetika, lednička, trezor, kávový a čajový set a minerální voda zdarma. Parkování a Wi-Fi je též zdarma. Do fitness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin. V průběhu celého pobytu budete mít na pokoji župan k zapůjčení zdarma.

Pokoj Deluxe s výhledem

Pokoje „Deluxe s výhledem“ jsou zrekonstruované v moderním stylu a k jejich standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Mají velikost 29 m2, balkon a lze do nich přiobjednat 1 přistýlku. K dispozici je chladnička, trezor, kávový a čajový set a minerální voda zdarma. Parkování a Wi-Fi připojení je také zdarma. Do fitness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin. V průběhu celého pobytu budete mít na pokoji župan k zapůjčení zdarma.

Rodinný Pokoj

Rodinné pokoje mají velikost 42 m2 a jsou určeny pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Některé pokoje mají balkon. Základní vybavení zahrnuje televizi se satelitními programy a telefon. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Na pokoji máte k dispozici zdarma čajový a kávový set a při příjezdu dostanete čokoládové pralinky a minerální vodu. Parkování a Wi-Fi připojení je zdarma. Do pool a fitness centra máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hod. V průběhu celého pobytu budete mít na pokoji župan k zapůjčení zdarma.

Rodinné Apartmá Deluxe

„Rodinná apartmá Deluxe“ jsou rekonstruovaná v moderním stylu a k jejich základnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Mají velikost 42 m2 a jsou určeny pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. K dispozici máte zdarma chladničku, trezor, čajový a kávový set, parkování a Wi-Fi. Při příjezdu dostanete čokoládové pralinky a minerální vodu. Do pool a fitness centra máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin. V průběhu pobytu máte župan k zapůjčení zdarma.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu