Speciální nabídky

Orea Resort Horizont

Sleva na týdenní pobyty

Získejte speciální slevu až 14 % pro pobyty na 7 a více nocí.

 

Stačí vyhledat pobyt v našem kalendáři a získáváte 14% slevu na pobyty s platbou v hotelu, nebo dodatečnou 7% slevu na již zvýhodněný pobyt s předplatbou. Nejste limitováni dnem příjezdu, stačí s námi zůstat 7 a více nocí.

 

Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami a speciálními akcemi. Akce platí pouze na rezervace přes tento web, nebo rezervační oddělení hotelu.

Příjezd v neděli se vyplatí

Využijte zvýhodněných cen v neděli. 

 

Pravidelně nabízíme atraktivní ceny v případě příjezdu v neděli. Sledujte náš dynamický Kalendář termínů a cen a nenechte si ujít pobyt za báječnou cenu.

FKSP

Využijte FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb) příspěvek pro Váš pobyt v OREA Resort Horizont Šumava.

Jak na to? Zarezervujte si pobyt označen „Pobyt se snídaní – platba v hotelu“ nebo „Pobyt s polopenzí – platba v hotelu“ a připište do poznámky, že si přejete platbu FKSP. Garance platební kartou slouží pouze k potvrzení rezervace, nebude Vám na ni nic naúčtováno. Dále Vás poprosíme o zaslání e-mailu na rezervace.horizont@orea.cz kde uveďte:

  • fakturační údaje firmy,
  • částku na kterou má být zálohová faktura (není daňový doklad) vystavena,
  • jméno a číslo rezervace.

FKSP rezervaci je možné vytvořit nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

Prosíme, berte na vědomí, že v souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad (faktura) bude vystaven hotelem po obdržení platby.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking