Dárkové poukazy infolinka zdarma: +420 800 12 00 12 Hodnocení hostů horizont@orea.cz

REFERENCE

 

 alt

"Naši zaměstnanci byli spokojeni s kuchyní i službami, zejména si pochvalovali profesionální služby recepce, obsluha byla velmi příjemná a ochotná."

Miroslava Vaizová, ČEZ Zákaznické služby, s.r.o.

 

 

alt

"S hotelem Orea Resort Horizont spolupracuje naše společnost Linde Gas a.s. již několik let. Vždy jsme byli spokojeni s profesionálním a milým přístupem zaměstnanců a kvalitou hotelových služeb. I nadále se do Orea Resort Horizont budeme rádi vracet."

Renata Sedláková, Specialista marketingové komunikace, Linde Gas a.s


 

alt

"Power & Pilates Studio uskutečnilo na jaře 2016 první víkendový cvičební pobyt v Orea Resort Horizont. Jak lektoři studia, tak především klienti byli velmi spokojeni. Lektoři ocenili výbornou komunikaci a spolupráci při přípravě pobytu i v jeho samotném průběhu. Klienti nad rámec běžných služeb kladně hodnotili výbornou kuchyni, wellness služby i doplňkové sportovní možnosti, které hotel nabízí. Příznivá je i poloha hotelu a zajímavé okolí. Těšíme se na pokračování spolupráce a další pobyty v tomto příjemném hotelu."

Mgr. Iva Horatlíková, Power & Pilates Studio Tábor, www.power-pilates.eu

 

 

alt

"V dubnu 2016 jsme strávili necelé 2 dny v rámci výjezdní porady v hotelu Orea Resort Horizont. Rezervace celé akce včetně doladění mnoha detailů proběhla velmi profesionálně. Totéž platí o samotném průběhu – vše bylo připraveno, veškeré služby dobře fungovaly a i přístup personálu hotelu byl až na drobné výjimky velmi dobrý. Hotel rád doporučím a mám v plánu se sem vrátit s rodinou."

Petr Kučera, Vedoucí servisní dílny Praha, STILL ČR spol. s r.o.

 

 alt

"Velice děkujeme za ochotu a vstřícnost při zajištění ubytování pro zaměstnance a zákazníky naší firmy. Se službami i ubytováním jsme byli velmi spokojeni."

Markéta Texlová, Marketing, CROY s.r.o.

 

alt 

„V Orea Resort Horizont jsme měli pracovně rekreační pobyt, který se vydařil nad očekávání všech. Již od počáteční komunikace vše perfektně klapalo, okamžitá reakce na dotazy apod.. Strava byla výborná, wellness příjemný a hlavně čistý. Personál hotelu velice ochotný a příjemný. Určitě doporučuji a již nyní se těším na další pracovní, či soukromý pobyt.“

Ivana Kuhnová, marketing specialist, DNS a. s.

 

alt

 

V Hotelu Horizont pořádáme naše Sportovně-relaxační víkendy již několik let. Je zde k dispozici krásný Wellness, do kterého se rádi vracíme, abychom si odpočinuli a relaxovali po náročném cvičebním programu. Poloha hotelu je v překrásná přírodě, což je pro nás v této uspěchané době "balzám na duši"☺

 

Gabriela Svobodová, Fitness Instruktor & Nike Team Leader Plzeň

 

....